Kapalı Devre Kamera Sistemleri (CCTV)

Günümüzde kullanım sıklığı ve ihtiyacı artan Kapalı Devre Kamera Sistemleri (CCTV) her türlü kurum, kuruluş ve her türlü yaşam alanlarında güvenlik unsuru haline gelmiştir. TURKVAS olarak, CCTV için ihtiyaç duyulan tüm bileşenler: yazılım sistemi, kamera, lens, kaydedici ve monitör hizmetlerini sunmaktayız.

CCTV ile zaman damgalı olarak kayda alınarak delil niteliği sağlayacak kayıt elde edilmektedir.

Hizmetin yararlanıldığı alanların başında kamu kurum ve kuruluşları, hastaneler, üniversiteler tehlikeli çalışma bölgeleri, bina ve park alanları gelerek ziyaretçi ve çalışan kimlik tespiti ve güvenlik sağlanması için kullanılmaktadır.

Ne var ki, kapalı devre kamera sistemleri kullanımı tek başına güvenliğin sağlanması için yeterli bir donanım değildir. Bu yüzden, TURKVAS olarak CCTV sistemi için kullanım, kapasite, kaydedilen görüntüler için tespit ve anında tepki verilebilmesi gibi gereklilikleri sağlayacak kullanıcı eğitimleri vermekle beraber, sistemlerin donanımsal temini ve kurulumlarını yaparak gerekli teknik desteği de vermekteyiz.

Sistem kurulumuna ek olarak, görüntü işleme çözümlerini hızla sağlayarak hem var olan sisteme, hem de ilk kurulacak sisteme entegre etmekteyiz.

TURKVAS olarak, ev güvenliğinden kurumsal güvenlğe kadar ihtiyaca yönelik farklı tip ve modelde geniş çözüm ağına sahibiz. Aynı zamanda Termal Çözümler ile yüksek güvenlikli, tesis, iş yeri ve şehir kontrol noktalarında gelişmiş çözümler sağlamaktayız.

TURKVAS'ın uzman kadrosu ile uçtan uca Komuta Kontrol Merkezi kuruluşu ve danışmanlığı hizmetlerini sunmaktayız. Isı değişikliklerinin tespit edilebildiği çoğu alanda kullanılabilen Termal Kamera Sistemleri, askeri ve sivil alanlarda güvenlik amacıyla yaygın olarak kullanılmaktadır.

Termal Kamera Sistemleri kullanım alanları şu şekildedir:

• Dış cephe veya çatı yalıtım kontrolü uygulamalarında
• Hava akımı/kaçağı veya rutubet kaynaklı sorunlu noktaların belirlenmesi uygulamalarında
• Bina denetimlerinde
• Tüm sanayi alanlarında sistem çalışır durumda iken parça-yağ değişimi, ayar, kontrol gibi ‘önleyici bakım’ uygulamalarında

TURKVAS deneyimli ekibimiz ile sistemin doğru zamanda, doğru bakım ile devamlılığını ve güvenliğini sağlayarak zaman ve maliyet tasarrufu sağlanması için en doğru çözümleri uygulamaktayız.