Danışmanlık Hizmetleri

Deneyimli ve sertifikalı uzman personelimiz ile TURKVAS olarak, uzun yıllara dayanan ICT sektörü, süreç ve yönetim danışmanlığı deneyimlerimiz sayesinde özel müşterilerimize günün teknolojileriyle Bütünleşik Strateji Geliştirme, Fiziksel Güvenlik, Bilgi Güvenliği ve Sistem Mimarisi alanlarında denetim, danışmanlık hizmetleri ve özel çözümler sunmaktayız.

SOCS, ISO 27001,ISO 22301, ISO 20000, ISO38500 gibi temel standartlar ve yıllar içinde oluşmuş özel metodoloji ve test yöntemleri ile mevcut durum analizi, zafiyet analizi ve çözüm önerilerinden oluşan detaylı denetim ve raporlama hizmetlerini TURKVAS güvencesiyle sunmaktayız.

TURKVAS olarak, Ağ Güvenliği, Sistem, Sanallaştırma, Kablolu ve Kablosuz İletişim Ağları, Fiziksel Güvenlik, İş Sürekliliği ve Felaket Kurtarma konularında deneyimli uzman mühendisleriyle uçtan uca tümleşik çözümler sunmakta ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Marka bağımsız, müşteri ihtiyacını ön planda tutan çözümleriyle var olan sistemlerin günümüze uygun olarak modernizasyonu ve yeni inşa edilen veri merkezlerinin TURKVAS bakış açısıyla dizaynı önemli önceliklerimiz arasında yer almaktadır. Özellikle günümüz teknolojileri düşünüldüğünde, ağ güvenliği ve fiziksel güvenlik çok önemli kavramlar haline gelmiştir. TURKVAS olarak bilgi güvenliği alanındaki engin deneyimimizle veri merkezi alanındaki çalışmalarımızı güvenliği ön plana çıkaracak şekilde sürdürmekteyiz. Bu nedenle müşterilerimizde hâlihazırda bulunan sistemlerin yenilenmesi için detaylı analizlerin ardından güvenliğin ön planda olduğu kapsamlı dizayn çalışmalarını müşterilerimize sunmaktayız.

TURKVAS, deneyimli personeli, sertifikalı personeli ile Veri Merkezi tasarımı, kurulumu, taşınması ve yönetimi hizmeti sunmaktadır.

Bilgi Güvenliği, bilginin geniş çaplı tehditlerden risk yönetimi ve endüstri uygulamaları referans alınarak, iş sürekliliği, minimum ticari zarar, ticari imkânların ve yatırım geri dönüşlerinin maksimize edilmesi için korunmasıdır.